16:39 pali83: Már megint egy alulképzett bírót küld az MLSZ..Sokkal több jobb bíró is van aki fújhatná a sípot.Pl. Szabó Sándor.
13:10 mezítlábas: Látom már, nem szombaton, hanem vasárnap lesz a mérkőzés. A kupa miatt változtattak?
13:05 EnBrain: Egy szimpla bajnoki. Az Újpest ellen
12:13 mezítlábas: Mi lesz vasárnap?
19:31 hajdu: Minden szurkolo menjen ki a stadionba vasarnap szurkolni
14:49 pali83: Bentmaradáshoz,hogy 100%.legyen,még egy pont kellene,de bízom a csapatban,hogy meg lesz szombaton.
15:53 hajdu: Nagy tiszteletem kuttor attilaanak
20:07 Gyuri: Szép volt fiúk!!!!
19:55 Peta: SZÉP VOLT FIUK /..na és a vezérkar is azért még időben tette a dolgát / !!!
19:11 XYZ: Maximális gratuláció MINDENKINEK!!!!
19:01 mezítlábas: Ez igen szép győzelem volt. Kulturált futballt mutattunk be, sokszor szemre is tetszetősen futballoztunk, ezért köszönetet mondunk a csapatnak és a stábnak. Van stílusunk az biztos.
18:51 pali83: Győztünk,2-1.re
18:13 pali83: Az első félidő 40-41.p.2-0 Kövesd javára.
17:43 pali83: A 11.percben lőtt gólal vet Kövesd,a 40 percben.Ha így marad akkor biztos a bentmaradás az N.B.-1.ben
09:47 pali83: Még 3.pont és o.k.é.Vagy a Dózsát,vagy a Puskást el kellene kapni
21:34 Peta: Gratula a 3 ponthoz, remélem maradunk az NB1-ben. Hajró Kövesd !
20:26 Gyuri: Mezőkövesd Zsóry
19:27 matyofoldi: Huh, ez egy nagyon fontos gyozelem volt. Kuzdelmes es nem tul szinvonalas ahogyan a nagy tettel biro meccsek szoktak. Nagy gratula a sracoknak egyre kozelebb a cel...
19:06 mezítlábas: Bravó fiúk! Nagyon fontos három pont volt ez. Voltak nehéz pillanatai a mérkőzésnek, de kivédekeztük, ha nem meg szerencsénk volt. Eddig nagyon jó úton haladunk.
17:26 pali83: 1-0.ra vezet Debrecen,Honvéd,Videoton és végre Kövesd.
07:11 Gyuri: Hajrá Kövesd!